No-no-no... notaris!
- Nieuws
- No-no-no... notaris!
Om te checken of alles helemaal volgens de regeltjes verloopt, komt de notaris onverwachts polshoogte nemen. Waarvan akte.

Giels supersonische recordpoging wordt nauwkeurig in de gaten gehouden door notaris E.J.H. Horst van het notariskantoor Horst & Van de Graaff. Want om officieel de aktes te kunnen opmaken en te bewijzen dat alles volgens de regels is verlopen, moet dat officieel van de notaris komen.
Wat komt hij dan doen?
De notaris heeft een all accespas en kan elk moment langskomen om te kijken hoe de zaken ervoor staan. Zo wordt er een heel precies logboek bijgehouden van de uitzending, zitten er echte getuigen te kijken, neemt Giel niks op etc. De notaris checkt het en zorgt achteraf voor de officiële brief en akte naar Guiness.
>> Bekijk de regels waaraan Giel zich moet houden
Eigen jingle
Zonder de notaris dus geen officiële inzending. Als je zó belangrijk bent, verdien je een jingle. Check it:
Gerelateerd

3FM nieuws
Wijnand & Jamie reiken eerste 3FM Award uit aan Kensington: Schaal van Rigter voor 'A Moment'
3FM nieuws
NAR in Utrecht is de tweede Club van de Maand bij The Beat op vrijdagavond
3FM nieuws
Olivia Dean neemt 4 (!) prijzen in ontvangst, Rihanna is back en meer
3FM nieuws
Gotu Jim bouwt een feestje tijdens de 3FM Awards met als verrassing Faberyayo