Pukkelpop 2012 gaat door
- Nieuws
- Pukkelpop 2012 gaat door
Het Belgische festival komt de bezoekers van de tragische editie van dit jaar tegemoet met drank- en eetbonnen.

Het driedaagse Belgische Pukkelpop-festival eindigde dit jaar zeer tragisch en voortijdig. Op de eerste dag werd het festival getroffen door wat officieel erkent is als een ramp. Zwaar noodweer verwoestte het terrein en eiste vijf mensenlevens en heel veel gewonden.
Toekomst voor Pukkelpop
Het festival heeft door de ramp niet alleen een grote emotionele maar ook een grote financiele klap gehad. De organisatie schrijft op de officiele site dat het steeds de vraag is geweest "hoe Pukkelpop kan blijven voortbestaan én zij tegelijkertijd de Pukkelpoppers enigszins kan tegemoetkomen".
Hoewel de financiele schade nog lang voelbaar zal zijn, gaat het festival toch door in de huidige vorm, meldt de organisatie. Het kan toch voortbestaan “dankzij en met de steun van velen en de sterke reputatie die het festival in het verleden opbouwde.”
Steunfonds en tegemoetkoming
Voor de slachtoffers en hun nabestaanden is er een noodfonds opgericht. alles daarover is uitgebreid te lezen op de site van Pukkelpop. Alle bezoekers die online een ticket hebben gekocht voor de editie 2011 worden tegemoetgekomen met drank- en eetbonnen met een waarde van 75 of 150 euro ter beschikking stellen voor de volgende drie edities.
Gerelateerd

3FM nieuws
Isabèl Usher laat in 3FM Live Box zien dat ze een echte popster is
3FM nieuws
Voor welk album ben jij in de mood? Check het 3FM Album Kompas
3FM nieuws
Mula verrast beseffers met gloednieuw album: “Als je gaat, moet je hard gaan!”
3FM nieuws
Nederland gaat toch naar het Eurovisie Songfestival in 2027