Mannen van Take That ontweken belastingdienst
- Nieuws
- Mannen van Take That ontweken belastingdienst
Gary Barlow, Howard Donald en Mark Owen van Take That hebben voor miljoenen ponden de Britse belastingdienst ontweken.

Gary Barlow, Howard Donald en Mark Owen van Take That hebben voor miljoenen ponden de Britse belastingdienst ontweken. De rechter stelt dat de heren een fonds hebben opgericht om stelselmatig belasting te ontduiken. Dat schrijft de Britse krant The Guardian.
Icebreaker-zwendel
De zogenoemde Icebreaker-zwendel werd opgezet als een fonds voor muzikanten. Met dit fonds werden keer op keer grote verliezen gedeclareerd bij de Britse belastingdienst, die hierdoor aftrekbaar werden. Volgens de rechtbank zou een goed voorgelichte investeerder zich nooit aan zo'n dergelijk fonds wagen.
Niet duidelijk of Take That de zaak gaat aanvechten
Toch waren er zo'n twintig Britten die wél geld stopten in deze spaarpot, waaronder de manager van Take That. Het is nog onduidelijk hoeveel de boete precies is voor de drie heren van Take That en of ze de zaak gaan aanvechten of niet.
Gerelateerd

3FM nieuws
Isabèl Usher laat in 3FM Live Box zien dat ze een echte popster is
3FM nieuws
3FM Talent jet van der steen terug in Groningen tijdens ESNS
3FM nieuws
Ed Sheeran vindt nieuw voorprogramma, Olivia Dean beschuldigd van plagiaat & Glastonbury wederom razendsnel uitverkocht
3FM nieuws
Stray Dogs van Nothing But Thieves is een ode aan de energie en gemeenschap van livemuziek