3FM nieuws

Gers Pardoel pakt goud in België

  1. Nieuwschevron right
  2. Gers Pardoel pakt goud in België

'Ik Neem Je Mee' van Gers Pardoel vliegt ook in België massaal over de toonbank. Met goud als resultaat.

Gers Pardoel won begin januari de Mega Award 2011. Hiermee bekroonden de luisteraars van 3FM hem tot de populairste Nederlandse artiest van het afgelopen jaar. En zijn besmettelijke zachte 'G' is ook in België niet onopgemerkt gebleven.

Goud voor Gers Pardoel in België

Zijn liefelijke 'Ik Neem Je Mee', waarmee de rapper Nederland definitief veroverde, valt ook bij onze Zuiderburen massaal in de smaak. De hitsingle vloog in Vlaanderen al meer dan 10.000 keer over de toonbank, aldus het Belgische Nieuwsblad. Het resultaat: goud voor Gers Pardoel.


Toppositie Vlaamse hitlijst voor Gers?

Gers vertelde dinsdagmiddag (3 januari) tijdens de Coen en Sander Show dat hij 'Nederland' heeft laten tatoeëren. En als 'Ik Neem Je Mee' de toppositie in de Vlaamse hitlijst behaalt, komt daar ook 'België' bij. De single staat op dit moment op de tweede plaats, dus Gers... maak maar alvast een afspraak voor een nieuwe tatoeage.

Gers in De Coen en Sander Show:

Ster advertentie
Ster advertentie

Gerelateerd