'Jungle' van Tash Sultana is 3FM Megahit
- Nieuws
- 'Jungle' van Tash Sultana is 3FM Megahit
Deze week is de 3FM Megahit voor 'Jungle' van Tash Sultana!

Heus spektakel
Op 3-arige leeftijd kreeg Tash Sultana voor het eerst een gitaar in handen en die ervaring is aan alles terug te horen. Ze is inmiddels 21 jaar en achttien jaar aan muziek maken heeft zijn vruchten afgeworpen. Nu zingt ze, beatboxt ze, speelt ze gitaar en is ze een kunstenaar met de loop-pedal. Vooral live dus een heus spektakel! Dat vindt ze zelf ook.
Eigen label
Op haar slaapkamer nam Tash live-video’s op en die groeiden al snel uit tot een online-hit. Ze startte haar eigen platenlabel en bracht daarop de singles 'Jungle' en 'Notion' uit. Met succes, want nu toert ze de wereld over en verkoopt ze de zalen stuk voor stuk keihard uit.
"Ze doet het allemaal alleen joh, ongelofelijk. Met dat loop-dingetje bouwt ze er steeds een laag bovenop en uiteindelijk ontploft dat tot dit fantastische liedje! Echt een supertalent." – Frank van der Lende
Deze week hoor je haar track 'Sultana' extra vaak voorbij komen op 3FM.
Zie ook:
Gerelateerd

3FM Megahit
Olivia Rodrigo is terug en scoort meteen weer een 3FM Megahit met dromerige single 'drop dead'
3FM Megahit
Duizendpoot Dominic Fike pakt de 3FM Megahit met 'White Keys'
3FM Megahit
Jim Gardner combineert op 'Hardwired' rauwe emotie en catchy beats perfect met nieuwe 3FM Megahit
3FM Megahit
Lady Gaga en Doechii flaneren op de 'Runway' met hun nieuwe 3FM Megahit