Drie Rotterdammers in Eva's playlist
- Nieuws
- Drie Rotterdammers in Eva's playlist
Gewelddadig lekker die track! 'Ja Dat Bedoel Ik' van De Likt is Eva's nieuwe DJ Favorite.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
"Nog voordat er een album was, was er al een fanbase dankzij hun waanzinnige live performances. Ik heb dat ook zelf mogen ervaren toen ze kwamen optreden in mijn radioprogramma, geweldig! Met de single 'Ja Dat Bedoel Ik' is de vergelijking met de Jeugd van Tegenwoordig snel gemaakt, maar ik denk dat de Rotterdammers die parallel snel zullen ontstijgen."
- Eva Koreman.
De Likt
Van De Likt had je misschien nog niet eerder gehoord, maar vast wel van de parodie 'Praat Rotterdams Met Me'. Herken je 'm al uit de videoclip van De Likt? Jordy Dijkshoorn, ras Rotterdammer en tevens frontman van de band. Naar eigen zeggen maken ze futuristische funk.
Jordy dus, samen met Giorgi Kuiper en John van Beek. Frontman Jordy doet qua uiterlijk een beetje / nogal denken aan die gast van Die Antwoord: Watkin Tudor Jones. En net als Die Antwoord maakt De Likt ook vrij unieke muziek. Klinkt lekker, klinkt apart! En er is een heel album van: De Likt. Vijftien nummers maar liefst! Kun je hier alvast even wennen:
Gerelateerd

3FM Megahit
SIENNA SPIRO legt haar hart en ziel bloot in emotionele 3FM Megahit 'Great Expectation'
3FM Megahit
ROLE MODEL scoort met nostalgische feelgoodtrack 'High Hopes 3000' de 3FM Megahit
3FM Megahit
Fontaines D.C. onderzoeken in ‘Marianne’ hun dromen en ontvangen hun vierde 3FM Megahit
3FM Megahit
MILEY slaat nieuwe weg in met tiende studioalbum 'Bass Pursuades' en scoort 3FM Megahit