"Brakke plaat" van Lil' Kleine pept Harm helemaal op
- Nieuws
- "Brakke plaat" van Lil' Kleine pept Harm helemaal op
De nieuwe track van Lil' Kleine en Keizer is de nieuwe DJ Favorite van Harm.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Na even afwezig te zijn geweest kikkert Harm hier weer helemaal van op.
"Ik ben weer beter! En deze week luister ik extra vaak naar deze track van Lil' Kleine & Keizer! Eigenlijk een top plaatje voor als je brak bent; een 'het kan altijd erger' liedje."
- Harm den Besten.
Spanker
Alsof Timbaland aan de knoppen heeft gezeten. Zo klinkt de beat van 'Spijt' een beetje. Maar het is Spanker die achter de productie zit. Dat is niet de naam die hij van zijn ouders meekreeg; zijn echte naam luidt Tevin Plaate en hij studeerde in 2012 af aan de Herman Brood Academie. Spanker produceerde eerder de track 'Misschien Wel He?' van Cho, onderhand al meer dan vijf miljoen keer bekeken op YouTube.
Ook produceerde hij Dio's derde studioalbum 'De Man', zat hij met The Partysquad in LA en ging het gerucht dat hij zelfs met Big Sean zou gaan samenwerken. Dat blijft vooralsnog bij een gerucht, maar Spanker is lekker bezig! Nu dan voor Lil' Kleine en Keizer en waarschijnlijk hoor je binnenkort nog wel meer van 'm.
Gerelateerd

3FM Megahit
Een rauw, emotioneel en oprecht debuut met ‘Bones’ van Josua Peter: DE 3FM Megahit
3FM Megahit
Controversiële ‘I Run’ ontspoort tot virale knaller en pakt 3FM Megahit
3FM Megahit
'Midnight Sun' van Zara Larsson pakt 3FM Megahit en brengt een stukje zomer terug in de herfstdagen
3FM Megahit
Bente geeft kracht met 'Hoogtevrees': het themalied voor 3FM Serious Request 2025