3FM Nacht-DJ Saskia kiest 'Cheerleader' van Omi als DJ Favorite
- Nieuws
- 3FM Nacht-DJ Saskia kiest 'Cheerleader' van Omi als DJ Favorite
Deze week hoor je in de nacht bij Saskia, tussen 04:00 en 06:00 uur, extra vaak het nummer 'Cheerleader' van OMI.

Saskia over 'Cheerleader' van OMI
"Tijdens de kerstdagen piepte ik er lekker tussen uit naar Zweden, het land van de rendieren, veel sneeuw, maar ook van hele fijne muziek. Dit aanstekelijke nummer vond ik direct te gek en wat bleek; de Zweden ook, want het staat daar al een tijdje op nummer 1! Wie weet komt met een oostenwind de muziek van OMI deze kant op waaien en horen we dit vaker op 3FM".
OMI uit Jamaica
OMI is een reggea-zanger uit Jamaica en groeide op in een muzikaal gezin. Op jonge leeftijd zong hij al in het kerkkoor. OMI was op school ook altijd bezig met muziek. Niet alleen tijdens de pauzes, maar ook tijdens de les deed hij niks anders dan muziek maken. OMI deed door de jaren heen meer ervaring op met het zelf schrijven van songs met pakkende melodiën. Uiteindelijk werd hij ook opgemerkt door Clifton Dillon. Deze man ontdekte in de jaren '90 onder meer Shabba Ranks.
De Duitse DJ Felix Jaehn remixte in 2014 het nummer 'Cheerleader' en scoorde al snel een nummer-1 hit in Denemarken en Zweden.
Beluister 'Cheerleader' van OMI
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.