Leijdens Egotip: Wolfmother
- Nieuws
- Leijdens Egotip: Wolfmother
De Australische rockband komt met een heel nieuw album: Victorious. 'City Lights' is één van de tracks die daarop staat.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
"Wat een heerlijke band! Ze werden pas in één van mijn uitzendingen vergeleken met Led Zeppelin en dat is een groot compliment vind ik. Ik was al fan van de vorige cd's, met o.a. 'Woman' en 'White Feather' erop en deze track ligt daar in het verlengde van. Net zo lekker, heerlijke gitaren. Top!"
- Jasper Leijdens.
Victorious
De Australische rockband kondigde afgelopen week aan dat er in februari een nieuw album komt: Victorious. 'City Lights' is één van de twee tracks die al van dat album te beluisteren is. De andere, 'Victorious', verscheen vier dagen geleden online. Beide nummers klinken aardig old school, á la Black Sabbath en Led Zeppelin. Maar zó lang gaat Wolfmother nog niet mee.
Tien jaar geleden, in 2005, verscheen het debuutalbum Wolfmother met daarop tracks als 'Woman', 'Joker And The Thief' en 'White Unicorn'. Daarna verschenen nog de albums Cosmic Egg (2009) en een jaar geleden New Crown. Extra bijzonder dat de band nu alweer met een nieuw album komt, want de geschiedenis leert dat er minimaal vier jaar voorbijgaan voordat Wolfmother met nieuw materiaal komt. Over drie maandjes, op 19 februari, verschijnt Victorious.
Gerelateerd

3FM Megahit
Controversiële ‘I Run’ ontspoort tot virale knaller en pakt 3FM Megahit
3FM Megahit
Bente geeft kracht met 'Hoogtevrees': het themalied voor 3FM Serious Request 2025
3FM Megahit
'Midnight Sun' van Zara Larsson pakt 3FM Megahit en brengt een stukje zomer terug in de herfstdagen
3FM Megahit
Een rauw, emotioneel en oprecht debuut met ‘Bones’ van Josua Peter: DE 3FM Megahit