Timur verrast Racoon met Gouden Plaat
- Nieuws
- Timur verrast Racoon met Gouden Plaat
De Zeeuwse band kreeg tijdens de avond van de 3FM Awards, backstage in de kelder van TivoliVredenburg, een gouden verrassing van Timur.

Nog een paar uurtjes en dan breekt de uitreiking van de 3FM Awards los. Coen en Sander warmen TivoliVredenburg in Utrecht (waar het spektakel plaatsvindt) alvast op. En hoe! Samen met Timur boden ze Racoon een Gouden Plaat aan voor All In Good Time, het zesde studioalbum van de band.
Om deze inhoud te tonen moet je toestemming geven voor social media cookies.
Racoon genomineerd voor 3FM Awards
Racoon blijft donderdagavond (9 april) nog even in Utrecht hangen, want de mannen zijn genomineerd voor maar liefst drie 3FM Awards, in de categorieën: Beste Artiest Pop, Beste Band en Beste Album. Exciting!
All In Good Time
Op vrijdag 13 februari bracht Racoon het zesde studioalbum All In Good Time uit. Op de plaat staan onder andere liedjes en oud-3FM Megahits als 'Shoes Of Lightning', 'Brick By Brick' en 'Guilty'. De cd werd uitgeroepen tot 3FM Album van de Week.
Gerelateerd

3FM nieuws
Sef zet de 3FM Awards compleet op zijn kop
3FM Awards
Nieuwe toevoegingen line-up 3FM Awards: Gotu Jim incl. special guest Faberyayo en The Indien
3FM nieuws
Wijnand & Jamie reiken eerste 3FM Award uit aan Kensington: Schaal van Rigter voor 'A Moment'
3FM nieuws
DI-RECT bewijzen: Rock 'n Roll never dies bij de 3FM Awards